İade & Değişim Koşulları

Mağazalarımızdaki İade & Değişim prosedürü Tüketicinin Korunması Hakkındaki Mevzuata uygun olarak  müşterilerimizin sahip olduğu haklar çerçevesinde özenle hazırlanmıştır.  Mağazalarımızdan alınan tüm ürünler kullanılmadığı tespit edildiği durumda satılan tarihten itibaren 14 gün içerisinde aşağıda yazılı koşullar çerçevesinde değiştirilebilir.

Cayma hakkı süresinden kayıpsız yararlanabilmek için ilk adım, satın alma esnasında tarafınıza verilen  tüm belgelerle birlikte, 14 gün içerisinde Diamond by Naci Şenocaklı Mağazasına uğrayarak mücevherinizin değişime müsait olup olmadığını kontrol ettirmektir.

14 gün sonrasında ise; iki katı değerinde istediğiniz bir mücevher ile değişim avantajından faydalanabilirsiniz. Bu durumda ilk aldığınız mücevherde herhangi bir kullanım bedeli düşülmez.

Aksesuar grubunda ise; 14 gün içerisinde misafirlerimiz kayıpsız değişim yapabilir. 14 gün sonrasında iade ya da değişimi mümkün değildir.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda kişiye özel olarak tasarlanan, ürün üzerinde değişiklik veya ilaveler yapılarak özel hale getirilen ürünlerimiz değişim ve iade kapsamı dışındadır.

Diamond by Naci Şenocaklı, satın almış olduğunuz ürüne ömür boyu bakım garantisi vererek altı ayda bir ücretsiz bakım fırsatı tanımaktadır.